Drodzy moskwiczanie i goście stolicy! Moskiewskie metro to system transportu, którego użytkowanie wiąże się z podwyższonym ryzykiem.

(Informacja w wagonie metra)

Administracja

W tym miejscu proszę o składanie informacji o nieobecnościach, zadawanie pytań dotyczących fabuły i tworzenia postaci, wpisywanie wszystkich sugestii dot. działania bloga i zgłaszanie błędów.

13 komentarzy:

 1. Jeśli bardzo się postaram, żeby swój pomysł uzasadnić odpowiednio historią postaci, to dostanę zezwolenie na stworzenie pana, który przez jakiś dłuższy czas był poza metrem, kiedy trwała wojna i dopiero później znalazł drogę do tuneli? Obiecuję, że nie będę wymyślać nic bezdennie głupiego :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, nie ma problemu, o ile rzeczywiście będzie trzymało się to kupy. Na powierzchni nie przeżyłby, przynajmniej w Moskwie, nawet stalkerzy nie oddalają się na kilometr-dwa od metra. Po metrze chodzi legenda o tym, że gdzieś jest tunel do schronów na Uralu.

   Jestem ciekawa co wymyślisz, masz moje błogosławieństwo!

   Usuń
 2. [ja mam jedną kwestię techniczną: Zojka nie zamieszkuje u komuchów, broń boże! zwiała stamtąd, bo by trafiła do Łubianki. tuła się po metrze, nigdzie nie zagrzewa miejsca, cały czas podróżuje, sprzedając swoje pierdółki. no oczywiście do czasu, aż ją jakaś gadzina nie capnie i nie poćwiartuje]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. [ W porządku. W takim razie wybacz za błąd, już poprawiam. ]

   Usuń
 3. Widzę, że rekrutacja na stalkerów aktualnie jest zamknięta, więc mam takie pytanie - bo ogólnie bardzo mi zależy żeby mój Dymek był stalkerem, bo pomijając, że to bardzo będzie pasowało do jego charakteru, to przyda też mi się w wątku, który zamierzam prowadzić.. Więc mam takie małe pytanie, czy przynajmniej moja postać mogłaby się kształcić na stalkera albo coś w ten deseń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie. Niech odbywa szkolenie - myślę, że to będzie najlepsze rozwiązanie.

   Usuń
 4. Z góry przepraszam, ale na jakis czas muszę zrezygnować z bloga, zepewne za miesiąc lub mniej wrócę, ale jak narazie muszę się wypisać, z góry przepraszam za kłopot:(

  Una

  OdpowiedzUsuń
 5. planuję dołączyć i mam pytanie czy rekrutacja na stalkerów dalej jest zamknięta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest zamknięta. Jeśli taka informacja zniknie z "Dziennika..." dopiero będzie można tworzyć poszukiwaczy rupieci.

   Usuń
 6. [Proszę o usunięcie Hex z linków.]

  Hex

  OdpowiedzUsuń
 7. Kocham Was, Misie, ale na mnie już chyba pora. Mykam stąd na rzecz własną być może kiedyś, musicie mi wybaczyć. Właściwie więcej mnie tu nie było niż byłam, choć i tak będę tęsknić. Ale kiedyś się jeszcze zobaczymy, obiecuję. (Możecie to uznać jako groźbę.)

  Sonia Fiodorowa

  OdpowiedzUsuń
 8. [Proszę o usunięcie z autorów Yekateriny :)]

  OdpowiedzUsuń