Drodzy moskwiczanie i goście stolicy! Moskiewskie metro to system transportu, którego użytkowanie wiąże się z podwyższonym ryzykiem.

(Informacja w wagonie metra)

Reklama i Współpraca

UWAGA! NIE PRZYJMUJEMY SOJUSZY OD BLOGÓW SPAMUJĄCYCH NA SB!


TEKST REKLAMOWY:
Witaj w moskiewskim metrze!
Sto osiemdziesiąt sześć stacji, najpiękniejsze metro na świecie, prawie pięćdziesiąt tysięcy ludzi... 
...uwięzionych pod ziemią dwadzieścia lat po wybuchu trzeciej wojny światowej. 
To największy schron przeciwatomowy na świecie, prawdziwe podziemne miasto, możliwe, że ostatnia enklawa ludzi na zniszczonej i opanowanej przez mutanty ziemi. Rozproszone grupki ludzi tworzą państwa-miasta na stacjach metra, handlując, wojując i układając się między sobą, gdy nad ich głowami tworzy się całkiem nowy świat, zrodzony z promieniowania bomb atomowych zrzuconych na Moskwę. Świat, w którym nie ma już miejsca dla ludzi...

SOJUSZE:
Tifunee House

Empire Bysen
St. Trinian
Czas Hogwartu
Hogwart 2022
Wollerstone
Szpital dla Chorych Nerwowo i Psychicznie w Nottingham
City of New York
Miasto Róż
Ordo Corvus Albus
Szkoła dla Trudnej Młodzieży 
Megacity One
Mityczna Kraina Avalon 
Dynastia Tudorów 
Xavier's School for Gifted Youngsters 
Akademia Istot Ciemności imienia Serge'a Senapusa Chaloux'a we Francji  
Liceum Artystyczne w Los Angeles  
Choisir Paris 
Hogwart 50
Art College
The Worst Revolution
Requiem
London 70s  
Armia Boga 
Miasteczko Halloween
Hayashi Okiya 
Sierociniec dla psychicznie chorych   
Battery City 
TexstillINNE:


SZABLON:

Avia z Zaczarowanych Szablonów

48 komentarzy:

 1. Sojusz przyjęty :)
  http://empire-bysen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. [ Przyjmujemy sojusz | www.czas-hogwartu.blogspot.com ]

  OdpowiedzUsuń
 3. Sojusz oczywiście przyjęty!
  Pozdrawiam, administratorka Wollerstone

  OdpowiedzUsuń
 4. [Sojusz przyjęty. Życzę powodzenia w rozkręcaniu bloga! Jeśli chcecie mogę umieścić link do Waszego bloga na stronie głównej. Oczywiście liczę przy tym na odwdzięczenie się tym samym.]
  Wariaci. Świry. Ludzie inni, odstający od normy, nieprzystosowani do życia w społeczeństwie. Właśnie tacy ludzie trafiają do szpitali psychiatrycznych, które stają się małymi światkami pacjentów.
  Budynek, przysłowiowe cztery ściany, które mają za zadanie być wystarczająco grube, by nie było słychać świata zewnętrznego, ale jednocześnie wydają się zbyt cienkie dla wszelkich odgłosów.
  Są też lekarze, pielęgniarki i cała reszta personelu, która musiała przywyknąć do nieprzychylnych spojrzeń, niekiedy skierowanych wprost na pulsujące na ich szyjach tętnice.
  To nie jest baśniowa kraina. To setki różnych historii zgromadzonych w jednym miejscu.
  Zechcesz dołączyć?
  Szpital Dla Chorych Nerwowo i Psychicznie w Nottingham

  OdpowiedzUsuń
 5. [Sojusz przyjęty.]
  "Jeżeli jesteś chciwy życia to Nowy Jork jest właśnie o tym. Jeśli każdego dnia chcesz wyrwać dla siebie jak najwięcej- to właśnie w tym mieście powinieneś być"
  Zapraszamy!
  City of New York
  Button City of New York

  OdpowiedzUsuń
 6. [Sojusz?]
  Kolejny nudny dzień w Gamma Center. Siedzisz kompletnie zblazowany na niewygodnym krześle w zatłoczonej kawiarni, popijając kawę – która już dawno wystygła – i oglądając krople brudnego deszczu, spływające po szybie w szaleńczym tempie. Wzdychasz ze zrezygnowaniem i powoli odchylasz się do tyłu, chcąc rozluźnić zesztywniałe mięśnie. Nagle go dostrzegasz. Wisi na oparciu krzesła. Jego piękny, żywy czerwony kolor mąci Twoje ponure myśli. Przypominasz sobie własne marzenia o cudownych podróżach i światach, zatapiasz się w wizjach, a na Twojej twarzy pojawia się maleńki uśmiech. Już wiesz, że ten przedmiot posiada dziwną aurę i z pewnością należy do niezwykłych. A jednak parasol wygląda na porzucony, a nikt inny oprócz Ciebie nie zwraca na niego uwagi. Powoli wstajesz od stolika i bierzesz go do rąk. Czy pozornie zwykły przedmiot może stać się biletem do dziwnych, niebezpiecznych, ale też niezwykłych światów? Zaryzykujesz?

  www.czerwony-parasol.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Zawsze mieliśmy swoje Diabły. Długo rozpalały wyobraźnię ludzi. Najpierw były gnomy, trolle, potem stwierdzono, że są też demony, a następnie wiedźmy warzące tajemnicze mikstury. Jeszcze później powiedziano, że potwór to głodny przerośnięty wilk, trup wstający z grobu, czy Godzilla. Mówi się, że to wszystko, to tylko mroczne zakamarki naszej podświadomości. Co jeśli jednak istoty przez nas przeklęte, których niejeden żyjący się obawia - istnieją?

  Wampiry chadzają ulicami ubrane w młodzieżowe bluzy, czy eleganckie garnitury, jeden nawet prowadzi własną firmę, gdzieś w mroku przemknie wilkołak, by potem stanąć za tobą w kolejce po piwo, a kilka przecznic dalej zamieszkuje hybryda wampira i człowieka, która wygląda jak przeciętna studentka i uwielbia literaturę współczesną. Ludzie już nie są sami, jak mogłoby się wydawać.

  Tak więc pamiętajcie:
  Nie ma żadnych potworów.
  Jesteśmy MY!

  Dołącz do Nas!
  requiem-vampire.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Witaj w Portland, w stanie Oregon! Miasto jak wiele innych, wielka amerykańska metropolia. Możesz być tutaj kim zechcesz - leniwym i rozrywkowym studentem albo ambitniejszym stypendystą, możesz kierować własną firmą lub wielkim przedsiębiorstwem, możesz być sportowcem lub przeciętną kwiaciarką. A może twoim przeznaczeniem jest praca w księgarnii lub Starbucksie? Sieć księgarń, dwa uniwersytety, rozbudowany przemysł i cudowne widoki przyciągają do Portland setki tysięcy osób.

  Miasto Róż - Portland

  Sojusz?

  OdpowiedzUsuń
 9. [Sojusz przyjęty :)]

  Witaj, nieznajomy. Nie obawiaj się, podejdź bliżej. Odetchnij rześkością północnych wiatrów. Wygląda na to, że nasze odległe sanktuarium jest zwieńczeniem Twej drogi ku przeznaczeniu. A może dopiero jej początkiem…? Chodź ze mną, a otworzą się dla Ciebie wrota nowego życia.

  Tutaj, w Ordo Corvus Albus, Twoja dusza na zawsze scali się z jestestwem smoka. Z pomocą swych nowych Mentorów zdobędziesz szkolenie magiczne i jeździeckie, by zasmakować chwalebnego, choć niebezpiecznego żywota tego, który odważył się dosiąść bestię. Pod sztandarem Zakonu Białych Kruków będziesz wstępował na niebiosa, by gonić za własnym przeznaczeniem. Dołącz, by bronić Killinthoru oraz poznawać jego sekrety, zarówno te błyszczące światłem, jak i chowające się w cienistych mgłach.

  www.ordo-corvus-albus.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. [Sojusz przyjęty. Osobiście życzymy rozwoju bloga.]

  Radiowóz zatrzymuje się przed wielkim, grubym murem. Nad nim widzisz dumnie wznoszący się budynek. Funkcjonariusz policji otwiera tylne drzwi samochodu. Wyciąga Cię na zewnątrz. Nadal masz zakute w kajdanki ręce. Rozglądasz się wokoło. Zupełnie nie wiesz gdzie jesteś. To miejsce nie przypomina tego, w którym byłeś ostatnio, nawet płyty chodnikowe wyglądają inaczej. Według niektórych służb taka terapia szokowa ma nakłaniać do zmian.
  Jeden z policjantów pchnął cię do przodu. Idziesz przed siebie. Zbliżasz się do czarnej, żelaznej bramy. Przy niej zatrzymuje Cię drugi funkcjonariusz. Za bramą stoi dwóch mężczyzn o szerokich barkach ubranych w granatowe mundury. Na piersi po prawej mają małe tabliczki z nazwiskami. Gdzieś z oddali idzie mężczyzna w czarnym garniturze. Poważny i wyprostowany. Brama otwiera się i wpuszczają Cię do środka. Policjanci ściągają Ci kajdanki. Jeden z nich na pożegnanie życzy Ci miłej zabawy w Szkole dla Trudnej Młodzieży.

  Szkola-dla-Trudnej-Mlodziezy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. "Rok 2366. Ameryka to napromieniowana pustynia, w środku leży
  miasto. Za jego murami ciągnie się pustkowie - ziemia przeklęta. A
  wewnątrz nich przeklęte miasto, sięgające od Bostonu aż po Waszyngton.
  Betonowe budynki sięgają po horyzont. Osiemset milionów ludzi mieszka
  w ruinach starego świata i w potężnych budowlach nowego. Mega bloki,
  mega autostrady, mega City 1.


  Zwija się z bólu, dławi, łamie się pod własnym ciężarem. Ludzie boją się wyjść na ulice. Broń, gangi. O porządek w tym chaosie walczą jedynie ludzie z Rady Sprawiedliwości. Przysięgli, kaci, sędziowie. "

  http://megacity-one.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. (Może sojusz? Bardzo ciekawie tu macie ^^ Może dołączę za jakiś czas :))

  OdpowiedzUsuń
 13. sojusz?

  Nowy Jork – miasto, które nigdy nie śpi, ostoja artystów i młodych talentów i główna siedziba Juilliard School, renomowanej wyższej uczelni muzycznej i artystycznej powstałej na początku dwudziestego wieku. Co roku wydział taneczny, aktorski, muzyczny oraz plastyczny zaprasza studentów w swoje progi, niestety tylko dziesięć procent z nich ma szansę zyskać miano studentów tej placówki. Nie jest to przeciętna uczelnia, pot leje się tu strumieniami, a chęć zwycięstwa i wybicia się jest wyższa niż wszystkie inne uczucia. Tu nie ma prawdziwych przyjaźni, podstawowym celem tutejszej młodzieży jest osiągnięcie sławy i wyjścia przed szereg swoich kolegów. Chęć zaimponowania staje się celem nadrzędnym, a smaczku dodają przelotne zauroczenia i miłosne rozczarowania. Zabójczy wzrok rzucany na korytarzach i targanie się za włosy wcale nie jest tutaj nowością. Mordercze treningi są wyznacznikiem aspiracji, a każdy kto się tutaj znajduje ma ich zanadto. Nie ma tu miejsca dla szarych myszek i zahukanych istotek, miejsce na przetrwanie mają tylko pewne siebie i swoich możliwości persony, zapraszamy w nasze progi.
  Juilliard School

  OdpowiedzUsuń
 14. sojusz?
  kagura-o-hime.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. [Sojusz przyjęty, dodaliśmy do linków. Pozdrawiam.]

  Rok 1525. Anglia. Na dworze królewskim wrze. Król Henryk VIII, zamiast skupić się na władzy, miota się pomiędzy dwoma kobietami- prawowitą żoną, Katarzyną Aragońską i młodą kochanką, Anną Boleyn. Najlepszy przyjaciel króla, Charles Brandon, usilnie próbuje zwrócić na siebie uwagę królewskiej siostry, księżniczki Małgorzaty. Na dworze co chwila wybuchają kolejne skandale skutecznie podsycane przez Tajemniczego Lokaja. Dołącz do nas i wciel się w jedną z postaci historycznych lub zostań niepozorną służącą, która może zmienić bieg historii! Pamiętaj, że w ciągłej atmosferze podejrzeń, intryg i walki o władzę przetrwają tylko najsilniejsi.

  Dynastia Tudorów

  OdpowiedzUsuń
 16. Sojusz?
  Winyle, festiwale, gitara basowa i elektryczna; poker w jakiejś kanciapie, bilard w spelunie. Zespoły utworzone w garażach oraz sklepy muzyczne bogate w swoją bibliotekę i sprzęt. Zakazy i nakazy, które ciągle są łamane. Kina samochodowe i wrotkarnie, bunt młodzieńczy: punki versus skinheadzi, komentujący z pacyfistyczną naturą hippisi. Nocne wyjścia, osoby z własną ścieżką, starające się już usamodzielnić. Demoralizowanie tych grzeczniejszych.
  Wszystko to odbywa się na londyńskich ulicach.
  Cofniesz się z nami do lat siedemdziesiątych, gdzie rock już swoje nasiał i pozwalał kolejnym gatunkom się rozsławić?
  {LONDON 70s!}

  OdpowiedzUsuń
 17. Sojusz? :)

  Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że mur postawiono dookoła Instytutu dla obrony. Zasadniczy problem polega na tym, że nikt nie ma pewności co do tego, która strona ma być chroniona. Zależnie od perspektywy, za murem znajduje się azyl mutantów, szkoła pełna dzieciaków o potwornych zdolnościach. Dom pełen zmiechów stanowiących skazę na społeczeństwie. Z drugiej strony, za murem znajduje się Westchester, trochę dalej Nowy Jork, Stany, Ameryka, świat. Świat którym władza niepodzielnie leży w rękach ludzi rozumnych, homo sapiens. Świat wrogi każdemu, kogo natura obdarzyła aktywnym genem X. Dziesięć dla starożytnych było liczbą świętą; w matematyce „x” to tylko niewiadoma. Tajemnica zaszyfrowana w kodzie genetycznym, stanowiąca o nowym gatunku. Przyszło nam żyć w czasach niepewnych, gdy homo superior dzielą się między sobą, rzadziej jednoczą w walce o swoje prawa. Przyszło nam żyć w czasach wspaniałych, gdy ratowanie świata należy do tych, których świat nienawidzi.
  Marvel Now!

  Xavier's School for Gifted Youngsters

  OdpowiedzUsuń
 18. Przyjmujemy sojusz :) Prosimy o dodanie naszego banera.
  Akadmeia Istot Ciemności imienia Serge'a Senapusa Chaloux'a we Francji.
  http://chateau-spectrale.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. [Sojusz przyjęty]
  Liceum im. Jennifer McAlister w Los Angeles to szkoła artystyczna o kilkunastu wydziałach, do których przyjmowani są uczniowie po przejściu przesłuchania. Znana jest po równi z utalentowanych uczniów, co i afer wokół nich krążących.
  Szkoła, choć na początku była publiczna w bardzo szybkim czasie zmieniła status na prywatną, a w połączeniu z internatem ma na celu, jak najlepsze przygotowanie młodych uczniów do pracowania w show biznesie.
  W ferie zimowe oraz wakacje istnieje możliwość zostania w szkole pod opieką dorosłych. Na ten czas przygotowywane są tzw. "wieczorki towarzyski," gdzie nie brakuje intryg i skandali. Koedukacyjne akademiki mają na celu polepszenie kontaktów z rówieśnikami, jak i zacieśnienie między nimi więzi. Rzecz jasna oczywiście chłopcy i dziewczęta mieszkają na oddzielnych piętrach. Zatrudniani tu nauczyciele mają jak najlepsze referencje. Całe liceum wyposażone jest w nowoczesne sprzęty oraz monitoring, aczkolwiek nie zapewniło to jej nieskazitelnej opinii.
  Pomimo jak najlepszych chęci dyrektora skandale były, są i zapewne będą stałą częścią placówki o to zapewne postarają się uczniowie, którzy nie przejmują się zbytnio regulaminem. Na to w końcu może pozwolić sobie utalentowana elita.
  Liceum Artystyczne w Los Angeles

  OdpowiedzUsuń
 20. [Sojusz?]
  Paryż nazywany jest Miastem Miłości. Pewnie jest w tym ziarno prawdy, jeśli nie mieszkasz tu przez całe życie i nie musisz zmagać się z tysiącami upierdliwych turystów, brakiem pracy, coraz większymi korkami. Przecież tak jest wszędzie, pomyślisz sobie. Tak, ale pomimo wszystko chciałbyś, aby skojarzenie francuskiej stolicy przywodzące na myśl czołowych projektantów, aurę romantyzmu i kolebkę sztuki trafiło także do ciebie. Spełnisz paryskie marzenia?
  Choisir Paris

  OdpowiedzUsuń
 21. [Sojusz przyjęty]
  Hogwart50

  Blog osadzony w 2050 roku w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart stworzonej przez J. K. Rowling w serii książek „Harry Potter”. Zamkiem wstrząsają zamieszki związane z powstaniem Ministrożerców, ruchu młodych ludzi czczących waleczność wyniesionego do rangi legendy Voldemorta. Świat niemal zapomniał już o całym złu oraz pierwotnych zamierzeniach Toma Riddle’a, a gdy Ministerstwo powoli przestaje radzić sobie z utrzymaniem czarodziei w ryzach, niektórzy buntują się, wzmacniając swe slogany sławą Tego-Którego-Imienia-Kiedyś-Nie-Wolno-Było-Wymawiać. Voldemort stał się symbolem wolności oraz sprzeciwu wobec coraz bardziej restrykcyjnych ustaw wprowadzanych przez Ministra Magii.
  Murem za obecnym porządkiem stoi Gwardia Longbottom’a (dyrektor nie ma z nią jednak nic wspólnego), organizacja chcąca oprzeć się na sukcesach słynnej Gwardii Dumbledore’a. Jej głównym celem jest niedopuszczenie do zmian, o które nawołują Ministrożercy, poprzez samodzielne uczenie się uroków do obrony szkoły oraz Ministerstwa i nieustanne próby spacyfikowania znienawidzonej organizacji. Wspierają ją głównie bogaci, dobrze ustawieni w skorumpowanym świecie magii ludzie, zarówno starzy jak i młodzi.
  Hogwart, jego uczniowie i nauczyciele są podzieleni niemal równo na pół. Jak długo szkoła wytrzyma, nim mury runą?
  Jeśli naprawdę czujesz się na siłach, by stanąć po którejś ze stron i ocalić Hogwart – zapraszamy do zapisów!
  ((Hogwart50))

  OdpowiedzUsuń
 22. [Sojusz?]
  Rankiem dwudziestego szóstego sierpnia 1968 roku do domu na Staten Island wtargnęła policja, wcześniej otrzymawszy wezwanie od sąsiadów o psie szczekającym cały dzień na ogródku i braku odpowiedzi ze strony mieszkańca domu. Znalazła tam powieszonego mężczyznę; na krześle stojącym pod nim pozostawił list pożegnalny. Przedstawił się w nim jako Alexander Calliope. Okazało się, że był malarzem i cały swój niemały majątek przekazał na budowę wszechstronnej szkoły dla artystów. Podkreślił, że ma znajdować się na Manhattanie.
  Art College powstało pod koniec listopada 1971 roku. Nazwę zawdzięcza inicjałom malarza. Przy wejściu do szkoły wisi kamienna tablica, upamiętniająca hojność Alexandra, a w sekretariacie jego ostatni obraz – "Czerwony ogórek" – wyceniony na dwa miliony dolarów. Poza tym, głównym mottem szkoły jest wypowiedź Einsteina, którą Calliope umieścił na końcu swojego listu: Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy.
  Art College to blog grupowy dla osób, które lubią pisać i uwielbiają świetną zabawę. Akcja rozgrywa się we współczesnym Nowym Jorku, a Twoim bohaterem może zostać każdy jego mieszkaniec. Wciel się w szalonego malarza, piosenkarkę rockową obdarzoną niecodziennym głosem, obowiązkowego lekarza lub policjanta zdradzającego żonę. Pamiętaj - to Ty tworzysz nasz świat pełen zakazanych marzeń, miłości i nienawiści!
  ART COLLEGE

  OdpowiedzUsuń
 23. Całe nasze życie uzależnione jest od dostępu do prądu. Co się więc stanie, gdy go zabraknie? Pewnego dnia ktoś "wyłącza guzik", a świat pogrąża się w ciemnościach. Samoloty spadają z nieba, szpitale nie mogą funkcjonować, a transport jest niemożliwy. Dotychczas żyliśmy w świecie pełnym elektryczności. Polegaliśmy na niej dosłownie w każdej dziedzinie. Gdy jej zabrakło i skończyła się cała moc, wszystko przestało działać. Komputery, telefony, a nawet zwykłe baterie. Wszystko przepadło.
  Na zawsze.
  Nie byliśmy na to przygotowani, więc gdy doszło do paniki, zapanował chaos. Ludzie zaczęli głodować, a lekarstwa z wolna przepadały. Rząd upadł, a władzę przejęła Milicja, kontrolując zapasy żywności i gromadząc broń palną. Jeśli byłeś mądry i miałeś farta, opuściłeś swoje miasto. Jeśli nie, zginąłeś w nim.
  Teraz, piętnaście lat później, życie wygląda podobnie do tego sprzed rewolucji przemysłowej. Ludzie żyją w małych osadach, które po zachodzie słońca oświetlają jedynie świece i pochodnie. Rzeczywistość wydaje się być wolniejsza i łatwiejsza, ale czy faktycznie taka jest? Wciąż nie wiemy dlaczego do tego doszło, ale mamy nadzieję, że ktoś to naprawi. Że ktoś wskaże nam drogę.

  THE WORST REVOLUTION

  OdpowiedzUsuń
 24. Requiem Vampire28 lutego 2013 12:11

  Zawsze mieliśmy swoje Diabły. Długo rozpalały wyobraźnię ludzi. Najpierw były gnomy, trolle, potem stwierdzono, że są też demony, a następnie wiedźmy warzące tajemnicze mikstury. Jeszcze później powiedziano, że potwór to głodny przerośnięty wilk, trup wstający z grobu, czy Godzilla. Mówi się, że to wszystko, to tylko mroczne zakamarki naszej podświadomości. Co jeśli jednak istoty przez nas przeklęte, których niejeden żyjący się obawia - istnieją?

  Wampiry chadzają ulicami ubrane w młodzieżowe bluzy, czy eleganckie garnitury, jeden nawet prowadzi własną firmę, gdzieś w mroku przemknie wilkołak, by potem stanąć za tobą w kolejce po piwo, a kilka przecznic dalej zamieszkuje hybryda wampira i człowieka, która wygląda jak przeciętna studentka i uwielbia literaturę współczesną. Ludzie już nie są sami, jak mogłoby się wydawać.

  Tak więc pamiętajcie:
  Nie ma żadnych potworów.
  Jesteśmy MY!

  Dołącz do Nas!
  Requiem Vampire

  OdpowiedzUsuń
 25. [Sojusz przyjęty.]

  Winyle, festiwale, gitara basowa i elektryczna; poker w jakiejś kanciapie, bilard w spelunie. Zespoły utworzone w garażach oraz sklepy muzyczne bogate w swoją bibliotekę i sprzęt. Zakazy i nakazy, które ciągle są łamane. Kina samochodowe i wrotkarnie, bunt młodzieńczy: punki versus skinheadzi, komentujący z pacyfistyczną naturą hippisi. Nocne wyjścia, osoby z własną ścieżką, starające się już usamodzielnić. Demoralizowanie tych grzeczniejszych.
  Wszystko to odbywa się na londyńskich ulicach.
  Cofniesz się z nami do lat siedemdziesiątych, gdzie rock już swoje nasiał i pozwalał kolejnym gatunkom się rozsławić?

  {London-70s!}

  OdpowiedzUsuń
 26. http://miasto-slonca.blogspot.com/
  Tylko nieznane budzi w człowieku lęk... - A. Exupery
  Miasteczko Halloween to miejsce, do którego ściągają całe rzesze różnych dziwnych stworzeń w nadziei na odnalezienie miejsca, gdzie nie będą prześladowane. Zmiennokształtni, anioły i demony, ludzie rozmawiający ze zwierzętami, wszelakie elfy, wiedźmy, zielarki czy istoty odbiegające wyglądem od normy właśnie tutaj mogą znaleźć schronienie przed wrogami. Bo kto by biegł za człowiekiem z rogami aż w Alpy?
  Miasteczko niedawno spłonęło niemalże doszczętnie - teraz powoli się odbudowywuje. I ponownie ściągają do niego tłumy dziwnych i pokracznych stworzeń.
  [Sojusz?]

  OdpowiedzUsuń
 27. [Sojusz przyjęty.]

  Nikt nie wierzył w to co miało nadejść, a gdy już nadeszło nikt nie zdawał sobie sprawy, że może nieść to za sobą tak ogromne konsekwencje. Nieliczni przejrzeli na oczy.
  Gdy nie ma Boga...
  W niebiosach wybucha straszna wojna między zastępami Aniołów. Przyczyną konfliktu są ludzie, którzy zajęli miejsce Aniołów i odebrali im bożą łaskę, jak również miłość Najwyższego.
  ...Ludzie, Anioły i Upadli próbują stworzyć nowy świat...

  >Armia Boga<

  OdpowiedzUsuń
 28. Okolice Bagdadu rok 2010.
  (Irak)

  Walki wciąż toczą się pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Irakiem.
  Wielu ludzi straciło życie, na ich miejscu pojawiają się kolejni, by zasilić Oddziały Sił Zbrojnych.
  Władze obu państw nie odpuszczają. Zamachy, otwarte bitwy.
  Dla zwykłych ludzi to przerażające, dla wojskowych - zwykła codzienność.
  By przekonać się, jak to jest w rzeczywistości wstąp do Armii Stanów Zjednoczonych i przenieś się do ogarniętego wojną Bagdadu. Walcz i przeżyj. Odnieś sukces lub zgiń.

  desert--force.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 29. sojusz przyjęty ;)
  hayashi-okiya.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 30. Sojusz przyjęty.

  Wiedziałeś że istnieją takie stany których nie możesz się pozbyć czy ich kontrolować?
  To sprawia że coraz bardziej wariujesz. To wszystko dzieje się w twojej głowie.
  Może nawet wtedy gdy nie zdajesz sobie z tego sprawy.
  Zajrzyj do nas i sprawdź czy to rzeczywistość czy tylko wyobraźnia płata ci figle.
  Sierociniec dla psychicznie chorych.

  orphelinat-a-lorient.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 31. sojusz przyjęty
  kaura-o-hime.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. Suchodoły. Dobra polska i przede wszystkim prawdziwa wieś. Mleko prosto od krowy, woda ze studni, czyste powietrze pachnące zakurzonym zbożem. I słomiany kapelusz w upalne letnie popołudnia, i kraciasty kocyk własnej roboty, i wiklinowy koszyk wykonany przez matkę czy babkę. To wszystko sprawia, że chce się tam nie tylko wracać za każdym razem, ale i zamieszkać na stałe, by poznać prawdziwy smak wiejskiego życia, którego nie byłoby bez ciężkiej pracy. Dlaczego nie skusisz się na odrobinę odmienności?

  http://suchodoly.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. [sojusz? dopiero rozkręcam bloga.]
  Kalifornia, rok 2019.
  Na terenie Ameryki od lat trwa wojna między pojedynczymi stanami. Cztery lata temu Kalifornia została zaatakowana bombą atomową, która wszelkie miasta zmieniła w pustynne odludzia. Przeżyć da się jedynie za pomocą tabletek, jednak te pozwalają na opuszczanie mieszkań jedynie na krótki czas. Jedynie gdzie niegdyś stało Miasto Aniołów, zbudowano Battery City, gdzie bogatsi obywatele mieszkają w futurystycznych wieżowcach. Korporacja BL/ind, władza absolutna, zarządza sprawami mieszkańców i zajmuje się sprzedawaniem tabletek które pozbywają się wszelkich emocji. Każdy jest szczęśliwy gdy może pracować bez odczucia zmęczenia i stresu.
  Jednak Kalifornia nie kończy się na Battery City. Tuż po tym, jak Korporacja BL/ind zyskała władzę, odważni mieszkańcy miasta uciekli na pustynie, gdzie od tego czasu żyją samotnie lub w małych grupach. Ich życie składa się z polowania, podróżowania i przenoszenia prawdy, by uratować jak najwięcej ludzi opętanych przez tabletki. Na ich piętach czają się Draculoidy, pracownicy BL/ind, wyszkoleni na zabijanie Rebeliantów.
  Na samej górze całego zamieszania stoi DJ radiowy, Dr. Death Defying, wnoszący prawdę do chaotycznego życia Rebeliantów. Jego jedynym celem jest pozbycie się BL/ind i Draculoidów oraz granie dobrej muzyki.
  Odważysz się walczyć po stronie Rebeliantów? Czy może chcesz zmienić świat w lepsze miejsce i zacząć pracę w Korporacji? A może chcesz poprowadzić normalne życie w mieście jako prezenter telewizyjny, nauczycielka lub głowa rodziny? Wszystko zależy od ciebie.
  http://battery-city2019.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. [Sojusz?]
  Texstill to niewielkie miasteczko niedaleko Aransas National Wildlife Park, leżące w stanie Teksaas, 130 mil na południowy-wschód od Houston. Inne bliskie miasto to Corpus Christie, gdzie znajduje się C&C University. Ludzie w tym miejscu zwykle uciekają od wielkich cywilizacji i zaszywają się na cichych i spokojnych farmach.
  Miasteczko dzieli się na część zachodnią, centrum i wschodnią. W tej pierwszej przeważają farmy i rancha, w tym dwa największe, których właściciele od zawsze ze sobą konkurują i tak samo długo się nienawidzą. Centrum, jak wszędzie, jest kwintesencją życia mieszkańców, miejscem, gdzie rozwija się sektor usług. Po wschodniej stronie miasteczko graniczy z zatoką meksykańską. Jest tam port, molo. Statki goszczą tam zaledwie parę razy w tygodniu, są to często kutry rybackie albo niewielkie wycieczkowe statki, gdyś okolica Texstill jest niezwykle malownicza.
  Zapraszamy! :)

  OdpowiedzUsuń
 35. [Sojusz? ;)
  PS. Potwierdzenie w "Administracji"]

  Black Rock Island, czyli niewielka wyspa położona około 400 kilometrów od linii brzegowej północno-zachodniej Australii. To właśnie na niej rozbił się samolot wiozący pasażerów z Wielkiej Brytanii do Sydney. Black Rock Island to wyspa bezludna, tropikalna, w swojej rzeźbie terenu zawierająca zarazem wysokie pasma górskie, jak i dżunglę oraz otaczającą całą wyspę piaszczystą plażę. Raj dla turystów, nieprawdaż? Jednak wyspa od dawna uważana jest za nawiedzoną, dlatego wciąż pozostała niezaludniona. Również pasażerowie katastrofalnego lotu, w którym zginęła para pilotów oraz jedna ze stewardes, w pewnym momencie pobytu na wyspie przekonują się o tym na własnym przykładzie. Każdy bowiem staje się posiadaczem wyjątkowej mocy...
  BLACK ROCK ISLAND

  OdpowiedzUsuń
 36. Sojusz?

  Sekcja Seal

  Na pewno kojarzysz United States Navy SEALs, legendarne siły specjalne marynarki amerykańskiej. Mało kto wie jednak, że pod nazwą 'SEAL' kryje się również sekcja ściśle współpracująca z oddziałami wojskowymi i organizacjami rządowymi. To właśnie w Lawrence mają swoją siedzibę główną. Dlaczego Division SEAL jest agencją tak wyjątkową? Sea, Air and Land - agenci są gotowi działać w wodzie, w powietrzu i na lądzie.
  Gromadzenie danych wywiadowczych, terroryzm, mafia, gangi, korupcja, handel żywym towarem, kartele narkotykowe, porwania, morderstwa... O tym mówi się głośno, a ludzie z SEAL spotykają się z tym na co dzień, walcząc z przestępstwami i łapiąc nawet najgorszego psychopatę. Każdy z nowych rekrutów musi przejść odpowiednie, niezwykle ciężkie szkolenie, dzięki czemu może zostać agentem. SEAL zatrudnia i współpracuje z najlepszymi. Nowi rekruci, już wyszkoleni agenci organizacji rządowych, patolodzy, świry, służbiaki w garniakach i wielu innych. Lawrence jest jednak pełne zwykłych mieszkańców. To, kim będzie twoja postać zależy tylko od ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 37. Przyjmujemy sojusz: http://academy-evigilantem.blogspot.com - Peninsula - Akademia Półwyspu

  OdpowiedzUsuń
 38. Magia. Tak wspaniała. Tak naturalna. Tak cielesna, a zarazem nienamacalna i niepojęta. Rzec by można, że wspanialszej nad nią nie ma i przyrównać do kochanki, której posiąść nie można, a jedynie napawać się zdobytymi okruszkami jej wspaniałości. Tak trudna do zdobycia. Tak pożądana. Tak bliska.
  Zaś tuż za nią podąża inna, równie wspaniała, lecz mniej nieuchwytna. Nauka. Trudna dla niechłonnego umysłu, jednak zmienna pod zręcznymi dłońmi. Można ją kształtować w dowolny sposób i nie ma nic, co by ograniczyło tę możliwość.
  Magia jest nieograniczona, ale niepojęta, a przez to niemożliwa do ujarzmienia. Nauka to coś, nad czym możemy mieć władzę.
  A my, ludzie, lubimy mieć władzę.
  Cesarstwo Bysen to połączenie magii i nauki. Połączenie trudne i tylko z pozoru niekompatybilne. Dwie różne od siebie cielesności, które w złączeniu ze sobą mogą być najpotężniejszą bronią znanego nam świata. Tu jednak powstała bariera pomiędzy Magią a Nauką i ludźmi, parającymi się danymi dziedzinami. Nieuchwytność kontra plastyczność. Wejść może tu każdy, którego umysł otwarty jest na wspaniałość i niepojętność. Miejsce, gdzie immanentność i transcendentność przeplatają się, łączą, psują i wciąż pozostają niezrozumiane. Miejsce, gdzie fascynacja przeradza się w czyn, a czyn ogranicza jedynie wyobraźnia. Miejsce, gdzie styka się realność z fantastyką. Gdzie świat nie jest ani dobry, ani zły. To połączenie każdej myśli, wielu dusz i dzieł. To połączenie światów. To drzwi nowej ery.
  Jesteście gotowi na rewolucję? Oto stoi ona przed Wami, dumna i wspaniała.

  Rzucam Ci rękawicę, podniesiesz ją?
  http://empire-bysen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. sojusz?

  Ghost Town. Kiedyś było to opuszczone miasto po zakończeniu wojny domowej w Mieście Stu Wież. Jednak od kilku lat zaczynają się zjeżdżać tutaj bandyci, złodzieje i mordercy. Po pewnym czasie to miasto odżyło. Żyją tuta rodziny, które zostały wygnane, stworzenia, które nie mają prawa istnieć, czarownice, wiedźmy, wróżbici, magowie, hybrydy, wilkołaki, wampiry, skrzaty, elfy, wyklęci, dezerterzy... Dzięki temu Ghost Town na nowo odżyło, na nowo zaczęło funkcjonować.
  Nie masz gdzie się podziać? Nie możesz wrócić tam skąd pochodzisz? Zostań u nas, a na pewno znajdziesz tutaj swoje miejsce wśród nad - wśród dziwadeł.

  www.wymarle-miasto.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 40. Peninsula - Akademia Półwyspu, prosi o Sojusz z Moskiewskim Metrem.

  "Wszystko zaczęło się zmieniać. Nikt już nie wierzy w legendy i mity...Nikt nie czyta starych podań.
  A szkoda. To cenna wiedza, dla tych którzy umieją widzieć więcej niż im się pokazuje.
  Departament Istot Magicznych doszedł do wniosku, że powinniśmy zostać najściślej strzeżoną tajemnicą. Ludzie nadal nie są na nas gotowi.
  Jesteśmy z Nocy lub z Dnia...I mimo upływu lat, wciąż się z sobą ścieramy, wciąż się nie dogadujemy.
  Wściekli władcy wydali dekret, nakazujący młodym istotą nadnaturalną uczęszczać do specjalnych Akademii, gdzie ci z mroku i ci których zrodziło światło mogli wreszcie dojść do porozumienia.
  Tu dowiadujemy się o sobie nawzajem. Pod czujnym okiem Strażników Aniołów uczymy się na nowo. Nadeszła nowa era.
  Czas skończyć z nienawiścią międzygatunkową.
  Ocalić możemy się nawzajem...
  "

  OdpowiedzUsuń
 41. [Zwracamy się do Was z prośbą o sojusz.]

  Wielu ludzi zostało zaskoczonych przez niecodzienną burzę, po której odkryli u siebie wyjątkowe moce. Naukowcy głowili się nad tym dziwnym zjawiskiem atmosferycznym, któremu towarzyszyło pojawienie się szkarłatnej mgły zdającej się przepływać nad miastem, by po paru minutach szybko zniknąć - do dziś jednak tamto zdarzenie pozostaje tajemnicą. Okazuje się natomiast, że przypadkowa kobieta nagle zaczyna słyszeć myśli innych ludzi; imprezowiczka może pobudzać ludzi do seksualnej gorączki za sprawą dotknięcia skóry; nieśmiały chłopiec potrafi zrobić się niewidocznym, gdy czuje się ignorowany lub zagrożony; biznesmen zdaje sobie sprawę, że potrafi manipulować umysłami kontrahentów, a niczego nieświadomy student medycyny zrozumie, iż został przeklęty życiem wiecznym. U innych nie występują żadne znaczące zmiany, a może to tylko pozory? Wszyscy po kolei odkrywają, jakim cierpieniem lub wybawieniem może być posiadanie super mocy, których nie spodziewali się nigdy otrzymać. Jak wygląda życie naznaczone przez dar, którego nie chciało się otrzymać? Jakie skutki może przynieść niewłaściwe korzystanie z takich mocy? Czy jest możliwe utrzymać taki sekret w tajemnicy? Przekonaj się sam, dołączając do nas. Wciel się w Naznaczonego lub zwykłego mieszkańca i poznaj prawdę. Jedno jest pewne... Nic już nigdy nie będzie takie samo.

  http://mysterious-tales.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Zakład poprawczy dla mężczyzn to ośrodek, do którego trafiają osoby w różnym przedziale wiekowym. Grono uczniów poszerza się o coraz to gorsze kanalie i marginesy społeczeństwa, dla których nie ma miejsca w normalnych szkołach. Uczy się to ich, jak powinni postępować, a także nakierowuje na dobrą drogę, aby mogli jak najszybciej opuścić to miejsce.

  http://correctional-facility-for-men.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. Sojusz?

  Tysiące lat temu, Anioł Razjel zmieszał swoją krew z krwią mężczyzn i stworzył rasę Nephilim, pół ludzi, pół aniołów. Mieszańcy człowieka i anioła przebywają wśród nas, ukryci, ale wciąż obecni, są naszą niewidzialną ochroną. Nazywają ich Nocnymi Łowcami. Nocni Łowcy przestrzegają praw ustanowionych w Szarej Księdze, nadanych im przez Razjela.
  Ich zadaniem jest chronić nasz świat (...)

  Witamy w świecie The Mortal Instruments!
  Znajdujemy się właśnie w Nowym Jorku, pięknym, wielkim i niebezpiecznym mieście, która skrywa wiele tajemnic. Wciel się w postać kanoniczną lub wymyśloną przez siebie. Cała zabawa toczy się w świecie przedstawionym w dziełach Cassandry Clare, autorki „Darów Anioła”. Tutaj możesz być kim chcesz i przeżyć niesamowitą przygodę.
  Wampir, faerie, czarodziej, wilkołak, człowiek bądź – Nocny Łowca.
  Stwórz własną historię.


  Zapraszamy!
  The Mortal Instruments
  http://the-mortal-instruments-world.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Po sprzeciwieniu się decyzji Rady Jedi i wyruszeniu na wojnę, Revan zwyciężył w wojnach mandaloriańskich. Po zakończeniu tego konfliktu Revan, wraz ze swym uczniem Malakiem, odkrył tajemnicze Gwiezdne Mapy, prowadzące do prastarej Gwiezdnej Kuźni - przesiąkniętej ciemną stroną stacji kosmicznej starożytnego imperium Rakatan. Używając potęgi stacji do wytworzenia wielkiej ilości wojsk, Revan i Malak powrócili do cywilizowanej części galaktyki. Revan - mianując swoją armadę flotą Imperium Sithów - zwrócił się otwarcie przeciw Republice, próbując przejąć nad nią władzę.
  Proponujemy sojusz Jedi Civil War

  OdpowiedzUsuń